
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 680 pF |
| Tolerance | 10 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | X7R |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12521
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00394
Ext.Price$0.00394
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00394 | $0.00394 |
| 10 | $0.00307 | $0.03070 |
| 50 | $0.00273 | $0.13650 |
| 100 | $0.00243 | $0.24300 |
| 500 | $0.00223 | $1.11500 |
| 1000 | $0.00204 | $2.04000 |
